O ZNAČCE KISS

Značka KISS, která je největším světovým výrobcem a dodavatelem profesionální nehtové kosmetiky, byla první značkou, jež nabídla profesionální nehtovou kosmetiku přímo zákazníkům, a to v podobě kompletních snadno použitelných sad umožňujících dosažení profesionálních výsledků v pohodlí domova.Raketový nárůst oblíbenosti těchto výrobků v USA inicioval rychlou expanzi po celém světě, neboť stále více obchodníků se utvrzovalo v tom, že se nabízené inovace a kvalita nemohou srovnávat s žádnou jinou značkou. Dalšímu růstu značky napomáhá její prodej u obchodníků, jako jsou Boots ve Spojeném království, Sephora ve Francii, AS Watson v Hong Kongu a London Drugs v Kanadě.Výrobky značky KISS jsou dnes k dostání v 90 zemích celého světa. Produktové řady značky KISS v dnešní době zahrnují nehtovou kosmetiku, nail art, sady pro manikúru a pedikúru a sady pro úpravu řas a obočí. Za každým z výrobků stojí novátorské myšlení značky a rozsáhlé zkušenosti za salónů, jsme rádi že se o to s vámi můžeme podělit.

KULTURA A HODNOTY ZNAČKY

Posláním značky Kiss je neochvějně stát za naplňováním etických standardů a za posilováním integrity a excelence; chceme zákazníkům nabízet tu nejkvalitnější, neúčinnější a nejbezpečnější kosmetiku a nadále rozvíjet špičkové inovace, díky kterým je každý den pro všechny krásnější.

NEHTY

K úspěchu značky KISS pomohlo vytvoření řady umělých nehtů KISS DIY a snadno aplikovatelných nalepovacích nehtů (včetně dokonalé francouzské manikúry), na které se začaly hrnout nabídky od velkých obchodních řetězců včetně Walgreens a Walmart. Nejzářivější hvězda značky, nalepovací nehty, ale přinesla do kosmetického průmyslu doslova revoluci: Ženy si mohly za pár minut vytvořit perfektní manikúru a spolehnout se, že jim dlouho vydrží.

ŘASY

Od falešných k „falsies“Značka
KISS se stala díky průlomovým inovacím lídrem na trhu s umělými řasami.Velkou změnu v poslední době přinesly magnetické řasy KISS Magnetic Eyeliner Lashes a GLUEliner (lepidlo na řasy a oční linka v jednom!), které si rychle získávají rozsáhlou fanouškovskou základnu.

OBOČÍ

Víme, jak ženám pomoci k perfektnímu obočí. Spolehněte se na značku KISS, která vám přináší inovativní produkty pro krásné obočí v pohodlí domova. Podívejte se na naše nové sady pro úpravu obočí, pořiďte si domů péči jako ze salónu a zakryjte s její pomocí šediny, vylepšete si tvar obočí a najděte svůj perfektní odstín.